Dineractie via Eilandpas levert €2.025 op voor Cherity Re-Use

08 mei , 8:36Nieuws
PersberichtCherityRe-use-2
PR Cherity Re-Use
De dineractie van acht horecaondernemers via de Eilandpas heeft 135 verkochte diners en €2.025 voor Cherity Re-Use opgeleverd.
De gezamenlijke dineractie van acht horecaondernemers op het eiland, aangeboden via de Eilandpas, is succesvol afgerond. In totaal werden 135 diners verkocht. De actie leverde €2.025 op voor het goede doel Cherity Re-Use. Daarmee laat de actie opnieuw zien hoe lokale samenwerking kan bijdragen aan maatschappelijke ondersteuning.
Volgens oprichter Cherron Oostendorp is de opbrengst meer dan welkom. “Wij krijgen per week honderden hulpvragen. Dit geld gaat hier direct naartoe, zonder tussenkomst van derde partijen”, laat zij weten. Met de opbrengst kan Cherity Re-Use mensen op het eiland blijven ondersteunen en inspelen op hulpvragen die dagelijks binnenkomen.

Samenwerking smaakt naar meer

Vrijwilliger fondsenwerving Henk van der Kruk noemt de samenwerking met de horeca een succesvolle aanpak. “Een mooie horecadeal via de Eilandpas, samen geld inzamelen én naamsbekendheid creëren voor het goede doel: dat is win-win-win”, aldus Van der Kruk. Volgens hem kwamen sommige vaste gasten speciaal nog een extra keer eten vanwege de actie. Ook zouden meerdere horecaondernemers al interesse hebben getoond om zich bij een volgende editie aan te sluiten.
Wie Cherity Re-Use wil ondersteunen, kan een eenmalige of maandelijkse donatie doen via de website van de stichting. Daarnaast dragen ook lokale inzamelingsacties, zoals het inzamelen van flessenbonnen, bij aan de ondersteuning van het goede doel.

Lokale horeca bundelt krachten

De deelnemende ondernemers waren Beachclub Looxs, Brasserie ’t Vingerling, Bar Bistro de Gouden Leeuw, Bij Marc, Restaurant en Eetcafé in d’ Groene Lanteern, Eat & Sea Brouwersdam, Beachclub ’t Gorsje en Strandpaviljoen Paal 10. Dankzij hun inzet en de gasten die aan de actie deelnamen, ontvangt Cherity Re-Use een financiële bijdrage voor het ondersteunen van haar activiteiten.

Over Cherity Re-Use

Cherity Re-Use zet zich in voor hergebruik en maatschappelijke ondersteuning. Door materialen en goederen een tweede leven te geven, wil de organisatie bijdragen aan een duurzamere samenleving en ondersteuning bieden aan mensen die dat nodig hebben. Met de opbrengst van de dineractie kan de stichting haar activiteiten verder voortzetten en uitbreiden binnen de regio.
De Eilandpas was het platform waarop de dineractie werd aangeboden. Via de Eilandpas kunnen inwoners van Goeree-Overflakkee voordeelacties ontdekken van lokale ondernemers. Wekelijks worden nieuwe aanbiedingen toegevoegd. De Eilandpas is een initiatief van Eilandmarketing Goeree-Overflakkee.
Meer informatie over Cherity Re-Use, doneren of manieren om te helpen is te vinden via hier. Informatie over de Eilandpas staat op deze website.
loading

Loading articles...

Loading