Budokai Senshi succesvol tijdens toernooi in Marokko

18 mei , 12:27Sport
Unknown-2
PR Budokai Senshi
Budokai Senshi behaalde meerdere podiumplaatsen op een internationaal toernooi in Marokko met zeven deelnemers uit Sommelsdijk.
Sportschool Budokai Senshi heeft succesvol deelgenomen aan een internationaal toernooi in Marokko. De school onderhoudt al jarenlang contacten met verschillende sportscholen in binnen- en buitenland. Eén van die samenwerkingen is met Budokai Senshi Tanger, dat wordt begeleid door sensei Zouhair Benchikh.
Tijdens het vriendschappelijke toernooi reisden zeven deelnemers af naar Marokko: Dean van Roosmalen, Vince van Roosmalen, Hidde van Westenbrugge, Ahmad Chaaban, Ivo Belt, Arjan van Westenbrugge en Jacques van Roosmalen. Zij kwamen namens de sportschool uit Sommelsdijk in actie.
De wedstrijddag begon met het onderdeel kumite, een vechtvorm binnen de sport. Volgens Budokai Senshi stond het toernooi in het teken van sportiviteit, respect en vriendschap. Dean van Roosmalen, Vince van Roosmalen en Hidde van Westenbrugge wisten hun partijen overtuigend te winnen en sloten hun wedstrijden voortijdig af.

Ook successen bij kata

Ook bij het onderdeel kata kwamen alle deelnemers in actie. Voor Vince van Roosmalen, Dean van Roosmalen en Hidde van Westenbrugge vormde dit volgens de sportschool een extra uitdaging, omdat zij zich normaal vooral richten op kumite en daarvoor meerdere keren per week trainen.
In aanloop naar het toernooi werd er daarnaast intensief gewerkt aan de kata’s, onder meer met begeleiding van sensei Linda Kievit. Dat leverde resultaat op: de deelnemers behaalden twee eerste plaatsen en één tweede plaats, waardoor zij ook op dit onderdeel in de prijzen vielen.
Daarnaast wisten ook Ahmad Chaaban, Arjan van Westenbrugge en Ivo Belt podiumplaatsen te behalen. Ivo Belt maakte indruk met de uitvoering van de Seienchin-kata, een oefenvorm die normaal gesproken hoort bij een hoger bandniveau. Hij behaalde een eerste plaats, terwijl Arjan van Westenbrugge en Ahmad Chaaban een tweede plaats in de wacht sleepten.
De laatste deelnemer namens Budokai Senshi was Jacques van Roosmalen. De trainer neemt zelf regelmatig deel aan toernooien en kwam in Marokko uit in het onderdeel kata. Daar wist hij een eerste plaats te behalen.

Organisatie en vooruitblik

Budokai Senshi spreekt daarnaast dank uit aan Linda van Roosmalen voor de organisatie van de reis. Ook sensei Joost van ’t Veld, die vanuit Rabat aanwezig was om te ondersteunen bij het scheidsrechteren, en sensei Zouhair Benchikh werden door de sportschool bedankt voor hun bijdrage aan het toernooi en de samenwerking.
Budokai Senshi kijkt vooruit naar het volgende toernooi. Over twee weken neemt de sportschool met vijf deelnemers deel aan de British Open in Londen.
De sportschool biedt trainingen voor zowel wedstrijdsporters als recreanten, met verschillende leeftijdsgroepen vanaf 2 jaar. Meer informatie is te vinden via www.budokai-senshi.nl of via [email protected] en 0627084219.
loading

Loading articles...

Loading