Kringloopwinkels zijn fantastisch. Je vindt er vaak precies wat je nodig hebt en nog voor een klein prikkie ook! En als je iets zat bent? Dan breng je het daar!
Door Sam Fish
Kringloopwinkels geven spullen een tweede leven. Want dat jij iets zat bent omdat je er al te lang naar kijkt, wil niet zeggen dat het in de prullenbak moet. Misschien maak je er iemand anders wel super blij mee. En dus mogen kringloopwinkels best gevierd worden. En dat doen we elk jaar op de eerste zaterdag van oktober.
Door corona wordt het misschien geen uitgebreide viering, maar ga eens snuffelen. Misschien vind je wel een prachtig pareltje waarvan je niet wist dat je het nodig had. Veel plezier!
Het begint grijs en af en toe valt er wat regen. ’s Middags wordt het droog en komt de zon steeds vaker tevoorschijn. De oostenwind waait in de ochtend nog stevig door en neemt in de middag af om vervolgens naar het zuiden te draaien. Het wordt gemiddeld zo’n 16 graden.
Bron:
Het RIVM heeft de corona-cijfers geüpdatet. Dit zijn de cijfers van de week van 23 tot en met 29 september.
Volgens het coronadashboard zijn er op Goeree-Overflakkee in de afgelopen 24 uur 3 mensen positief getest op het virus. In heel Nederland waren dat er 3831.
Bron: RIVM
Naast de dag van de kringloop is het vandaag ook hoela-hoep dag, de dag van MSA en de dag van het vriendje!
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!