Het zou vandaag eigenlijk Roze Maandag zijn in Tilburg, maar dit jaar even niet. Door het corona-virus is het dus gewoon maandag. Maar ook maan-dag.
Door Sam Fish
Het is niet zo dat we vandaag de maan moeten aanbidden. Op 20 juli 1969 landde de Apollo 11 op de maan. Daarmee waren dus ook de eerste mensen op de maan.
En het mag dan maan-dag zijn, de zon is zeker ook van de partij! Sorry, flauw, maar wel waar. De dag begint frisjes met zo’n 13 graden. Langzaam maar zeker lopen die temperaturen op tot ongeveer 20 graden. Helaas niet zo snel, maar dat komt door de wind vanaf de Noordzee. Die brengt frisse lucht met zich mee. Dat zorgt er dus ook voor dat het aan de stranden wat minder warm wordt vandaag. Maar het blijft als het goed is wel droog.
Bron: Weer.nl
Behalve de dag van de maan is het vandaag ook de dag van de Amerikaanse staat Pennsylvania en de lolly.
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!