Er is vooral het laatste jaar veel te doen om de media. Maar ik kan je zeggen: werken in de media is hartstikke leuk!
Door Sam Fish
Woensdag 21 april staat in het teken van stage lopen in de media, een voorbode dus van daadwerkelijk werken in de media. En weinig werk is zo leuk als werken in de media. Want als je werkt in de media kom je overal. Zo kun je de ene dag op het strand zitten voor een afspraak en de volgende dag bij een bakkerij. Of je gaat op pad met een honden uitlaatservice of je bezoekt ouderen in een verzorgingstehuis.
Dat is dit jaar natuurlijk wel even anders, maar er is nog steeds genoeg te doen. En daarnaast zijn er zo ontzettend veel verschillende takken in de media. Als je dus nog twijfelt over welke tak en of het überhaupt iets voor je is, vraag dan gewoon eens of je ergens een dagje mee mag lopen.
Helaas, we kukelen weer iets naar beneden door de noorderwind. Die trekt weer iets aan in kracht en brengt weer wat kou het land in. Daar zit bewolking bij en lokaal ook een klein beetje regen. Het wordt zo’n 13 graden.
Bron:
Het RIVM heeft de corona-cijfers geüpdatet. Dit zijn de cijfers van de week van 13 tot 20 april.
Volgens het coronadashboard zijn er op Goeree-Overflakkee in de afgelopen 24 uur 22 mensen positief getest op het virus. In heel Nederland waren dat er 6871.
Bron: RIVM
Het is overigens ook nog de dag van de administratieve professionals, bibliotheekmedewerkers en chocolade cashewnoten. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Op deze dag in…
De Voedselbank Goeree-Overflakkee zit met een probleem. Elke week helpen zij zo’n 80 gezinnen met voedselpakketten. Die producten krijgen ze van diverse leveranciers op het eiland en worden opgehaald met een koelbus. Echter is de bus kapot en is er dringend een nieuwe nodig. En het Streekmuseum heeft sinds kort een nieuw boek in de winkel te koop. Dit boek staat vol met recepten van lokale gerechten, maar ook échte Flakkeese spreekwoorden!
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook !
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!
Voelen we ons inmiddels allemaal niet zo?