Eind mei startte Glasvezel Buitenaf een campagne in het buitengebied van Goeree-Overflakkee en de kernen Achthuizen, Den Bommel en Stad aan ‘t Haringvliet.
Om tot aanleg van snel internet over te gaan, werd voor 22 juli 45 procent deelname vereist. Hoewel het enthousiasme groot is, is deze doelstelling niet gehaald. De organisatie gelooft nog steeds in het project en heeft de inschrijftermijn daarom verlengd tot 23 september.
Aanmelden zonder extra kosten
Inwoners die zich nog niet hebben aangemeld, hebben zo de kans om zich toch nog aan te melden zonder extra kosten. Glasvezel buitenaf zet daarnaast ook samen met de gemeente, wooncorporaties, zorginstellingen en andere lokale belanghebbenden de schouders eronder om glasvezel te realiseren.
“We lopen op het eiland zo voorop met allerlei ontwikkelingen,” zegt wethouder Tea Both. “Om dat door te zetten is de aanleg van glasvezel onmisbaar. Laten we er samen voor zorgen dat het eiland niet achterblijft op de rest van Nederland.”
Aanmelden
Aanmelden kan door een abonnement af te sluiten bij één van de zes dienstaanbieders. Dit zijn Caiway, CBizz, Delta, Helden van Nu, Kliksafe of Online.nl. Kijk voor meer informatie op
www.glasvezelbuitenaf.nl , deelpagina Goeree-Overflakkee.