
De mensen van de Staver in Sommelsdijk zijn weer druk bezig met het organiseren van een inspirerende trouwbeurs. Deze vindt plaats op dinsdagavond 10 oktober en heeft als thema ‘trouwen op Flakkee’.
Tijdens de beurs zijn er bruidsmodeshows van topbedrijven uit de regio. De catwalk wordt deze avond omringd door vele stands. Verschillende bedrijven zullen zich via deze weg presenteren. Neem eens een kijkje en laat je vrijblijvend informeren over de laatste trends in de trouwwereld.
De bruidsbeurs Trouwen op Flakkee is een zintuiglijke ervaring. Het prikkelt, je proeft, je voelt, je ruikt en je beleeft. Topbedrijven uit de regio presenteren de beste kwaliteit voor de aanstaande bruidsparen. Het moet tenslotte de mooiste dag van je leven worden.
De entree voor de trouwbeurs is hartstikke gratis. De deuren openen om 18.30 uur en rond 21.30 uur is alles weer afgelopen. Meer informatie over de avond zelf en de locatie is te vinden op www.destaver.nl of kijk op de Facebookpagina van Trouwen op Flakkee .
De Staver wordt bij het organiseren van deze beurs ondersteund door Happy Weddings, Anneke Fotografie, Bloemendag bij Evelien en The Travel Club Saskia vd Berg.