
J.R.R. Tolkien. De naam doet misschien ergens wel een belletje rinkelen, maar wie was hij? De fans van The Lord of the Rings weten het meteen!
Door Sam Fish
J.R.R. Tolkien is de schrijver van onder andere The Hobbit en de Lord of the Rings trilogie. Maar hij heeft nog veel meer geschreven. De beste man heeft namelijk meer dan 30 boeken op zijn naam staan! Alleen de Lord of the Rings heeft al meer dan 150 miljoen exemplaren verkocht en dat getal groeit met de dag.
Er is dus genoeg van hem om te lezen en dat is ook precies waar deze dag om draait. Het is namelijk ‘Lees Tolkien’-dag. Heb je geen Tolkien in huis, maar was je altijd al benieuwd naar een van zijn boeken? Bestel deze dan bij de lokale boekhandel! Misschien hebben ze de boeken zelfs wel op voorraad.
Veel plezier!
Het belooft een mooie dag te worden met veel ruimte voor de zon en af en toe een wolken. Het blijft als het goed is ook droog en de temperatuur tikt de 11 graden aan. Wel waait er een windkracht 3 à 4 vanuit het zuidwesten tot zuidoosten.
Bron: Weerplaza.nl
Het voelt misschien niet altijd zo, maar er is elke week wel iets te doen op het eiland. En de activiteiten die wij binnenkrijgen, voegen we meteen toe aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected] .
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is vandaag ook de dag van de vermiste of ontvoerde VN-medewerkers, ter herinnering van Slachtoffers van de Slavernij, de eremedaille en lobster newburg. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
Tuingereedschap klaar? Wippen maar! Het NK Tegelwippen is op 21 maart weer van start gegaan. Deze wedstrijd start altijd zodra de lente begint. Het is dan de bedoeling dat er zoveel mogelijk tegels uit tuinen worden gehaald en daar komt dan groen voor in de plaats. Gras, bomen, planten, als het maar natuurlijk is. Beter voor de planeet en leuker om naar te kijken.
En wie houdt van lezen kan z’n hart ophalen. Het tweede deel van ‘ Alka
‘ is namelijk gepubliceerd. Alka is een tweedelige science fiction boekenserie van musicus en schrijver Anton de Lange uit Melissant. Met de lancering van dit tweede boek is het verhaal helemaal af en kan iedereen erachter komen hoe het verhaal af gaat lopen.
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook !
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!