
Iedereen kan een dag een thema geven. En dat is ook precies van het NRC.next heeft gedaan. Zij maakten van 2 januari de dag van je ex.
Door Sam Fish
Dit is dus niet voor iedereen een fijne dag, maar het is niet vervelend bedoeld. Het doel van deze dag is namelijk het waarderen van de verloren liefde. Uit het oog, maar nooit echt helemaal uit het hart. Want wat er ook gebeurd is en hoe slecht die relatie misschien ook was, het heeft je (mede) gemaakt tot wie je nu bent. Je hebt ervan geleerd en je bent er misschien wel sterker door geworden.
En geen zorgen. Je hoeft die ex echt niet te bellen en je hoeft ook echt niet lang stil te staan bij de verloren relatie. Maar het is misschien wel goed om eens naar jezelf te kijken. Wat je allemaal hebt bereikt sinds die relatie en misschien wel doordat die relatie kapot ging.
Een nieuw jaar betekent helaas niet meteen een nieuw weerpatroon. Het wordt vandaag opnieuw regenachtig. Op veel plekken kan tussen de 10 en 20 mm regen vallen. In de loop van vandaag wordt het vanuit het noordwesten droger. De temperatuur ligt hier op het eiland rond de 11 graden. Er waait een zwakke tot hooguit matige zuidwestenwind.
Bron:
Er is weer van alles mogelijk als het gaat om het organiseren van evenementen en activiteiten. Er zijn ook alweer diverse activiteiten toegevoegd aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected] .
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is ook de dag van de science fiction, buffet, de personal trainer en het puddingbroodje. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
Op 1 februari 2023 is het zeventig jaar geleden dat Goeree-Overflakkee werd getroffen door de Watersnoodramp. Elk jaar zijn er diverse herdenkingsdiensten op het eiland, zo ook dit jaar. Niemand minder dan prinses Beatrix bezoekt in februari de herdenkingsdienst in Oude-Tonge. Daar was ze er twintig jaar geleden ook bij.
En de kans bestaat dat je gisteren bent opgestaan met een kater. Maar laat dat voorlopig de laatste zijn. IkPas! start namelijk weer op 1 januari. Deze actie is ook wel bekend als Dry January
. Het is dan de bedoeling dat je een maand lang geen alcohol drinkt. Durf jij het aan? Ook een dag te laat kun je nog makkelijk meedoen!
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook !
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!
Dat doet 'ie nooit meer.