
Nog niet elk land is een optie op dit moment, maar het is vandaag de dag van de vakantieplannen. Wat is jouw droomvakantie?
Door Sam Fish
Niet elk land accepteert ons Nederlanders zomaar. Veel landen hebben strenge regels als een test, quarantaine of zelfs boosterprik. Een vakantieplannen is nu dus niet echt makkelijk. Maar we moeten vooruit blijven kijken. En hoe heerlijk is het om in je hoofd alvast de perfecte vakantie te plannen? Je hoeft niet te denken aan een budget of het aantal vakantiedagen, gewoon even heerlijk je fantasie de loop laten gaan.
Ga je naar een warm en zonnig eiland? Of misschien die stedentrip die je altijd al wilde doen. Is de kou meer jouw ding en wil je graag het Noorderlicht zien? Alles kan in je hoofd. Misschien kun je de drie vakanties wel combineren! Ga op de bank liggen en droom weg van je favoriete vakantie. Je komt tot rust en je bent even weggeweest. Alleen het bruinen van je huid laat nog even op zich wachten.
En met die weersverwachting van vandaag is het helemaal lekker om even weg te dromen.
De dag kan vandaag flink grijs beginnen door mist en nevel. Dit is vooral in de zuidelijke helft van het land het geval. Op de meeste plaatsen wordt het zicht in de loop van de ochtend al snel beter. Toch kan het lokaal erg hardnekkig zijn. Er staat opnieuw vrijwel geen wind en het blijft zo goed als overal droog. Alleen in het westen is kans op een spatje motregen. Hier op het eiland wordt het slechts zo’n 4 graden.
Bron:
Het RIVM heeft de corona-cijfers geüpdatet. Dit zijn de cijfers van de week van 11 tot 18 januari.
Volgens het coronadashboard zijn er op Goeree-Overflakkee in de afgelopen 24 uur 216 (+118) mensen positief getest op het virus. In heel Nederland waren dat er 64.757 (-636). Er liggen op dit moment 1141 (+48) coronapatiënten in de Nederlandse ziekenhuizen.
Bron: RIVM
Er kan op dit moment even niets meer georganiseerd worden, helaas. Maar dat betekent niet dat we niet naar de toekomst kunnen kijken. Check daarom zeker onze agenda. Deze wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected] .
Check hier de volledige agenda!
En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is ook de dag van de slimme logistiek, het werkplezier in de zorg en Irish coffee. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
De inwoners van Stad aan 't Haringvliet kunnen subsidie aanvragen om over te stappen naar elektrisch koken . Dit is onderdeel van het programma Stad Aardgasvrij en de gemeente heeft hier een budget voor gekregen. Elektrisch koken is een simpele stap in het overstappen naar een gasvrij leven.
En het kan je bijna niet ontgaan zijn. De afgelopen dagen is het redelijk windstil en de onderste luchtlaag is ook relatief dun (dat zijn de woorden van het RIVM). En dus is het verstandiger om voorlopig even geen hout te stoken. Kinderen, ouderen en mensen met luchtwegkwalen kunnen hier sneller en heftiger op reageren. Dus uit zorg voor de medemens: even geen houtkachel stoken, maar gewoon de kachel aan.
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook !
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!