Dit is de Bestseller Top 60 van week 41 in 2024

10 okt 2024, 7:47 Entertainment
boek lezen boeken caio pexels

Elke week publiceert de stichting CPNB een lijst van de 60 populairste boeken van dat moment. Dit is de top 10 van week 41 in 2024.

De top 10 van deze week is flink veranderd vergeleken met die van vorige week. Er zijn drie nieuwe binnenkomers én drie stijgers. Dat heeft alles te maken met de Kinderboekenweek die nog tot en met 15 oktober duurt. De eerste nieuwe binnenkomer is te vinden op de tweede plek in de lijst. Dit is overigens geen kinderboek. Dat is het boek ‘Het wordt ook steeds gekker’ van politieagente Lieke Hester. De overige stijgers en nieuwe binnenkomers zijn wel allemaal kinderboeken.

Zo wordt de top 3 afgemaakt door het boek ‘De Zoete Zusjes zijn de baas’ van Hanneke de Zoete. Dit boek viel vorige week nog net buiten de top 10. Daarna krijgen we ‘Het kleine heelal’ van Annejan Mieras. Dit boek stond vorige week nog op plaats 46. En daarna zien we ‘Van stronteigenwijs tot lekker dwars’.

De nummer 1 van vorige week is weggezakt naar plaats 7 deze week en de nummer 3 is zelfs helemaal verdwenen. De top 10 van de volledige lijst zie je hieronder.

De Bestseller 60

De lijst bestaat zoals gezegd uit 60 boeken. Die gaan we niet allemaal publiceren, we houden het bij de top 10. Wil je de volledige lijst van de top 60 bekijken? Dat doe je hier! Daar vind je overigens ook een beschrijving van alle 60 boeken.

  1. (2) Rutger Vink & Thomas van Grinsven – De safari
  2. (-) Lieke Hester – Het wordt ook steeds gekker
  3. (11) Hanneke de Zoete – De Zoete Zusjes zijn de baas
  4. (46) Annejan Mieras – Het kleine heelal
  5. (15) Marianne Busser & Ron Schröder – Van stronteigenwijs tot lekker dwars
  6. (-) Noëlle Smit, Erik van Os & Elle van Lieshout – De vierling op de vensterbank
  7. (1) Lucinda Riley – De verborgen belofte
  8. (4) Mélissa Da Costa – Al het blauw van de hemel
  9. (5) Sally Rooney – Intermezzo
  10. (-) John Flanagan – De Grijze Jager 18: De hinderlaag bij Sorato

Over Stichting CPNB

Stichting CPNB staat voor de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek. Hun doel is om het leven van mensen verrijken door hen meer boeken te laten lezen. Met inspirerende initiatieven laat de CPNB zien dat het lezen van boeken ontspanning, ontsnapping, verdieping en verrijking biedt. Zo stimuleren ze zoveel mogelijk mensen tot een gang naar boekhandel en bibliotheek. Bekende initiatieven van Stichting CPNB zijn De Nationale Voorleesdagen, Boekenweek, Zomerlezen, Boekenweek voor Jongeren, Kinderboekenweek en Nederland Leest.

  • Wil je niets missen? Volg ons dan op Facebook!
  • Wil je adverteren op deze website? Bekijk dan hier de mogelijkheden.