Dit is de Bestseller 60 top 10 van week 27 in 2025

03 jul , 9:25 Entertainment
boek lezen boeken caio pexels

Elke week publiceert de stichting CPNB een lijst van de 60 populairste boeken van dat moment. Dit is de top 10 van week 27 in 2025.

We hebben een nieuwe nummer 1! Karin Slaughter en haar boek ‘Gebroken engelen’ zijn van de troon gestoten. Dat boek staat nu op de derde plaats in de lijst. De nummer 1 positie is deze week voor Soraya Lane en haar boek ‘De verloren dochter 6: De Argentijnse dochter’. ‘Al het blauw van de hemel’ van Mélissa Da Costa staat deze week op plek 2.

Dan staat er op plaats 4 nog een nieuwe binnenkomer. Dat is het boek ‘De verboden game’ van Maxime & Sophie.

De top 10

De lijst bestaat zoals gezegd uit 60 boeken. Die gaan we niet allemaal publiceren, we houden het bij de top 10. Wil je de volledige lijst van de top 60 bekijken? Dat doe je hier! Daar vind je overigens ook een beschrijving van alle 60 boeken. Het getal tussen haakjes in de lijst hieronder is overigens de notering van vorige week. Staat er een ‘-‘? Dan is dit een nieuwe binnenkomer. 

  1. (-) Soraya Lane – De verloren dochters 6: De Argentijnse dochter
  2. (3) Mélissa Da Costa – Al het blauw van de hemel
  3. (1) Karin Slaughter – Gebroken engelen
  4. (-) Maxime & Sophie – De verboden game
  5. (2) Simone van der Vlugt – Kruistocht van een koningin
  6. (4) Linda van Rijn – Duinhuisje
  7. (6) Samuel Bjørk – De laatste ochtend
  8. (5) Ethan Mollick & Alexander Klöpping – Co-intelligentie
  9. (10) Jan Brokken – De weemoed van de reiziger
  10. (7) Geert Mak – Wisselwachter

Over Stichting CPNB

Stichting CPNB staat voor de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek. Hun doel is om het leven van mensen verrijken door hen meer boeken te laten lezen. Met inspirerende initiatieven laat de CPNB zien dat het lezen van boeken ontspanning, ontsnapping, verdieping en verrijking biedt. Zo stimuleren ze zoveel mogelijk mensen tot een gang naar boekhandel en bibliotheek.

Bekende initiatieven van Stichting CPNB zijn De Nationale Voorleesdagen, Boekenweek, Zomerlezen, Boekenweek voor Jongeren, Kinderboekenweek en Nederland Leest.