Deze dag heeft een buitenlands én zomers tintje. Het is namelijk de dag van de piña colada!
Door Sam Fish
Voor de mensen die het niet kennen, piña colada is een alcoholisch drankje. Letterlijk vertaald vanuit het Spaans is het gezeefde ananas. Er zit witte rum, ananassap en kokosmelk in. Dat geeft het drankje een echte zomerse vibe!
Volgens de verhalen werd het drankje in 1954 bedacht door San Juan. Hij was barman in de Caribe Hilton. Het is de nationale drank van Puerto Rico, maar ook op Flakkee kan het erg lekker zijn! Dus doe je ogen dicht, neem een slokje en waan je even lekker op vakantie!
Ja hoor, voor het derde jaar op rij organiseren we de verkiezing van het leukste/beste/mooiste/gezelligste terras van het jaar! Er kan gestemd worden via onze Facebookpagina. Het is heel simpel: de horecaonderneming met de meeste stemmen wint. Dit kan een café, restaurant, bar of wat dan ook zijn. Als het maar horeca op Goeree-Overflakkee is. En ondanks de naam hoeft het niet per se een terras te hebben.
Vooral in het noordoosten en oosten schijnt vanmorgen nog lange tijd de zon. Echter komt er vanuit het zuiden tot zuidwesten bewolking het land over. Vooral in de zuidelijke helft van het land volgen ’s middags buien. Daar kan zelfs wat onweer bij zitten. Het wordt op het eiland zo’n 20 graden.
Bron: Weer.nl
Het RIVM heeft de corona-cijfers geüpdatet. Dit zijn de cijfers van de week van 30 juni tot 6 juli.
Volgens het coronadashboard zijn er op Goeree-Overflakkee in de afgelopen 24 uur 25 mensen positief getest op het virus. In heel Nederland waren dat er 6986.
Bron: RIVM
We hebben een jaar achter de rug waarin niet veel mogelijk was. Geen uitstapjes, evenementen of activiteiten. Maar die tijd is zo goed als voorbij en alles begint weer terug te komen. Zo ook de activiteiten op Goeree-Overflakkee. Onze agenda wordt langzaamaan steeds voller, maar er kan nog meer bij! Heb jij een activiteit of evenement dat je in onze agenda terug wilt zien? Stuur dan alle informatie naar [email protected] .
Check hier de volledige agenda!
Het is verder ook nog de dag van de kittens. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Op deze dag in…
Hadden we woensdag al een geweldige prijzenverdeling op het eiland, kwam er gisteren nog een dertiende trekking bij! Nóg meer prijzen die verdeeld worden over de eilandelijke postcodes. Misschien heb je in beide trekkingen wel gewonnen!
En er komt een evenement naar Goedereede. De voorbereidingen voor het Havenconcert Weekend
zijn namelijk in volle gang! Als alles meezit begint het hele festijn op 10 september.
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook !
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!
Geweldig!