Het zijn niet altijd even makkelijke tijden op dit moment en dan is een knuffel heel erg welkom. Helaas is dat nu niet mogelijk, maar er is een oplossing!
Door Sam Fish
14 oktober is namelijk ‘neem je knuffelbeer mee naar werk/school’-dag. Even lekker schaamteloos knuffelen op kantoor of school. Het kan net de troost zijn die je nodig hebt. En op deze ene dag is het niet iets om je voor te schamen. Want hoe meer mensen hun knuffelbeer meenemen vandaag, hoe gezelliger het wordt! Wat let je?
Wolken en zon wisselen elkaar af, al is het waarschijnlijk meer wolk dan zon. In het zuidwesten is de kans op zon in ieder geval het grootst. Als het goed is blijft het wel droog. Er waait nog steeds een stevige en frisse noordoostenwind. Dat maakt het vrij koud voor deze tijd het van het jaar. Het wordt namelijk niet warmer dan 12 graden.
Bron:
Het RIVM heeft de corona-cijfers geüpdatet. Dit zijn de cijfers van de week van 7 tot 13 oktober.
Volgens het coronadashboard zijn er op Goeree-Overflakkee in de afgelopen 24 uur 19 mensen positief getest op het virus. In heel Nederland waren dat er 7305.
Bron: RIVM
Maar er is meer om bij stil te staan dan alleen het handen wassen. Het is namelijk ook de dag van de boerin, de witte stok en shoarma.
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!