Je hebt iemand in je omgeving met autisme. Denk aan een partner, kind of leerling. Maar je hebt geen idee hoe je er mee om moet gaan. Wat nu?
Hoe vind je elkaar in een goed en fijn contact, zonder afbreuk te doen aan de onderlinge sfeer? Autisme Bewustzijn Nederland biedt hulp. Elke week zijn er bijeenkomsten waar je je verhaal kwijt kunt. Je kunt er ervaringen uitwisselen met en vragen stellen aan mensen die hetzelfde meemaken.
De bijeenkomsten vinden elke maandagavond plaats in het Diekhuus in Middelharnis. Ze zijn er voor iedereen in de regio en de bijeenkomst is toegankelijk voor iedereen. De eerste bijeenkomst is gratis. Op maandagavond 29 september is de eerstvolgende bijeenkomst. Het thema is dan ‘De vele gezichten van autisme’. De bijeenkomst start om19.30 uur, de deuren openen ongeveer een kwartier van tevoren. Rond 21.00 uur is de bijeenkomst weer afgelopen.
Meer weten of je aanmelden? Neem eens een kijkje op de website van de organisatie. Bellen of appen kan ook via 06-57 99 87 08 of stuur een e-mail naar [email protected].