
Zaterdag 13 december 2025 werd de Winmau Flakkee Open 2025 gehouden bij Tamara’s Horeca in Ooltgensplaat.
Maar liefst 46 deelnemers streden om de prijzenpot van 1200 euro. Ook was er de mogelijkheid om te kwalificeren voor het TV-toernooi de MODUS Super Series. Het toernooi startte enkele minuten voor 11.00 uur. Er werd er gestart in poules, waarna de beste zich zouden kwalificeren voor de knockoutfase. Onder de deelnemers waren ook flink wat lokale spelers. Tonny Wolfert (Dirksland) en Ryan van Bergen (Den Bommel) wisten de laatste zestien van het toernooi te bereiken.
Corné Groeneveld (Middelharnis), Martin Jongejan (Den Bommel), Gert-Jan Bakker (Dirksland), Mark Stroom (Oude-Tonge) en Johan Netten (Achthuizen) werden een ronde eerder uitgeschakeld.
Bradley van der Velden is voormalig Lakeside World Youth Champion. Hij werd op voorhand gezien als een van de favorieten voor de titel. Deze favorietenrol maakte hij dubbel en dwars waar. Hij schakelde achtereenvolgens Johan Netten, Keanu van Velzen, Ruzdija Hopic en Lorenzo Verroen uit. In de finale kwam Van der Velden tegenover Angelo Balsamo te staan. Die was eerder te sterk voor Martin Jongejan, Joey Spitse, Jelle Hannema en Nico Plovier.
Deze finale werd in een best of 9 legs gespeeld en ging gelijk op tot 2-2.Daar zou Balsamo de leg winnen van Van der Velden, maar de voorsprong bleek niet genoeg. Van der Velden ging beter scoren en won drie legs op rij om de titel binnen te halen. Hierdoor nam Bradley van der Velden de titel over van Ivo Leeksma die vorig jaar wist te winnen.
Daarnaast pakt Van der Velden de hoofdprijs van 500 euro en kreeg 64 punten voor de Western European Order of Merit. En kwalificeert hij zich voor de MODUS Super Series.