Ondernemers ontmoeten elkaar tijdens jaarlijkse Zomerborrel

23 jun , 12:30Nieuws
Zomerborrel 2026-0479 (1)
PR Tamara de Groot
Ondernemers kwamen donderdag samen tijdens de jaarlijkse Zomerborrel van De Vogel en Visser & Visser op Goeree-Overflakkee.
Door Jop van Gils
Ondernemers uit verschillende sectoren kwamen donderdagavond 18 juni bijeen tijdens de jaarlijkse Zomerborrel van De Vogel Verzekeringen en Financieel Advies en Visser & Visser. De bijeenkomst vond wederom plaats bij Brasserie ’t Vingerling en kende opnieuw een goede opkomst.
Onder zomerse omstandigheden stond de jaarlijkse Zomerborrel in het teken van ontmoeten en het onderhouden van zakelijke contacten. Op het terras gingen ondernemers met elkaar in gesprek, werden bestaande relaties versterkt en ontstonden nieuwe verbindingen. Bezoekers maakten daarnaast gebruik van de gelegenheid om ervaringen uit te wisselen, bij te praten en contacten op te doen. Het zonnige weer en de ontspannen sfeer maakten de twaalfde editie compleet.

Van initiatief naar traditie

De Zomerborrel wordt jaarlijks georganiseerd door Jan Peter Robijn van De Vogel Verzekeringen en Financieel Advies en Jan Kieviet van Visser & Visser. Het evenement is in de loop der jaren uitgegroeid tot een vaste traditie voor het bedrijfsleven op Goeree-Overflakkee.
Het begon in 2013, toen Jan Peter Robijn en Jan Kieviet het initiatief namen om een ondernemersborrel op te richten om het ondernemend Goeree-Overflakkee samen te brengen. Wat destijds begon met enkele tientallen bezoekers, is in de loop der jaren uitgegroeid tot een bijeenkomst met inmiddels honderden aanwezigen. Volgens beide organisatoren is het doel altijd hetzelfde gebleven: het leggen en onderhouden van waardevolle contacten binnen de regio.
Jan Peter Robijn: “Als je vandaag ziet hoe succesvol deze editie weer is, dan weet je waar je het voor doet. In samenwerking met Brasserie ’t Vingerling, waar we al jaren terechtkunnen, is het opnieuw een geslaagde editie geworden. Het is mooi om te zien dat mensen elkaar opzoeken, contacten leggen en onderhouden. Dat is waar we het voor doen, samen het ondernemende Goeree-Overflakkee bij elkaar brengen, want samen sta je sterker.”
Jan Kieviet voegt daaraan toe: “Het is fijn om op deze manier in een gezellige setting ondernemers en partners te spreken, ook buiten het werk om. Je ziet hier de gezichten achter de bedrijven waarmee je samenwerkt, en dat maakt het extra waardevol. Dat is precies waarom we dit blijven organiseren.”

Vooruitblik

De Zomerborrel is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde en volgens de organisatoren blijft de behoefte aan dit soort ontmoetingsmomenten groot. Dat is voor hen ook reden om vooruit te blijven kijken en het initiatief in de komende jaren voort te zetten.
Robijn benadrukt dat de organisatie die lijn wil doortrekken. “Zolang we dit op deze manier kunnen blijven organiseren en de opkomst en reacties zo positief blijven, gaan we hier zeker mee door. Het zou bijna gek zijn om ermee te stoppen als je ziet wat voor succes het ieder jaar weer is. Dit is en blijft waardevol voor ondernemend Goeree-Overflakkee.”
loading

Loading articles...

Loading