De Langeweg is de laatste tijd regelmatig afgesloten in verband met werkzaamheden. Nu gaat het om het stuk ter hoogte van D’n Diek.
De weg is dicht van maandag 29 september tot en met vrijdag 3 oktober. De afsluiting duurt elke dag van 07.00 tot 16.00 uur, buiten deze tijden is de weg gewoon open. De weg moet dicht omdat er aan de loopbrug wordt gewerkt die de dijk tussen Sommelsdijk en Middelharnis verbindt.
Auto’s en fietsers worden omgeleid via de Oost-Krakeelstraat, Kaai en de Sommelsdijkse Haven. Voetgangers kunnen via de stoep langs de werkzaamheden. En vrachtverkeer wordt via de Joost van den Vondellaan, Oudelandsedijk en de N215 gestuurd. Op de kaart hieronder kun je zien hoe de omleiding loopt in Sommelsdijk.