Het NK Tegelwippen van 2025 duurt nog tot en met vrijdag 31 oktober. Op dit moment zijn er in heel Nederland al 3.323.606 tegels gewipt.
Dat betekent dat we op dit moment 184,11 tegels gewipt hebben per 1000 inwoners. Op Goeree-Overflakkee zijn er 6273 tegels gewipt. Dat staat gelijk aan 125.34 tegels per 1000 inwoners. En dat doen we niet zomaar. Dat doen we natuurlijk om de natuur een handje te helpen. Dit jaar geen vriendschappelijke wedstrijd met de buren van de Hoeksche Waard. Maar dat zou voor het enthousiasme niets uit hoeven maken.
Voor iedereen op Goeree-Overflakkee die meedoet met het NK Tegelwippen, rijdt ook dit jaar de Tegeltaxi GO weer. Tot eind oktober haalt de Tegeltaxi gratis tegels op. Let op: er is een beperkt aantal plekken beschikbaar. De voorwaarden staan op klimaatkrachtiggo.nl. En net zoals vorige jaren, is ook dit jaar weer subsidie beschikbaar voor het klimaatbestendig maken van tuinen. Denk hierbij aan meer planten en bomen, een regenton, of een groen dak. Lees hier meer over op de website van de gemeente of neem contact met hen op door een e-mail te sturen naar [email protected].