In elk huis is het wel te vinden, maar zodra je het nodig hebt ben je het kwijt. Dit geldt voor aardig wat dingen, maar vandaag draait het allemaal om de meetlint.
Door Sam Fish
Een meetlint is super handig en je weet nooit wanneer je het nodig gaat hebben. Bijvoorbeeld bij het op maat maken van een plank. Of zelfs bij het kopen van een nieuwe bank. Misschien wil je alle meubels wel omgooien en wil je weten of het allemaal wel gaat passen. Ook dan is een meetlint erg handig.
En die meetlinten komen er in diverse soorten en maten. Denk aan een oprolbare van aluminium of stof en je hebt de duimstok van hout. Die buigbare kunnen erg handig zijn, maar let wel op dat ze niet doorbuigen. Dan kloppen je maten namelijk niet meer.
Oja, en dat neerleggen op een handige plek waar je écht als eerste gaat zoeken volgende keer? Dat werkt niet, ik geloof dat we dat nu allemaal wel weten.
Niet schrikken, maar er staat ons zowaar een zonnige dag te wachten! Vanmorgen is er nog wat sluierbewolking, maar dat zou vrij snel weg moeten trekken. Nog voor het middaguur zou het strak blauw en zonnig moeten zijn. Pas aan het begin van de avond komt de sluierbewolking terug. Het zou de hele dag droog moeten zijn, de maximumtemperatuur ligt rond de 20 graden en er waait een windkracht 3 à 4 vanuit het zuidwesten.
Bron: Weerplaza.nl
Het voelt misschien niet altijd zo, maar er is elke week wel iets te doen op het eiland. En de activiteiten die wij binnenkrijgen, voegen we meteen toe aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected].
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is vandaag ook de dag van de non-binaire mensen, macaroni met kaas, naakt en grand marnier. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
Voor het berichtenoverzicht van gisteren gaan we even naar Middelharnis. De gemeente Goeree-Overflakkee heeft namelijk een kunstwedstrijd uitgeschreven voor het Spuiplein. Het plein gaat op de schop, er komen woningen en meer groen. En daarbij is een nieuw kunstwerk meer dan gewenst. Dus haal de kunstenaar in je naar boven en ga aan de slag met een leuk plan!
En ook dit tweede bericht gaat over Middelharnis en wel over de turborotonde die er zou komen maar er nog steeds niet is. Het CDA Zuid-Holland maakt zich sterk voor de komst van deze rotonde, inclusief fietstunnel. Het zou goed zijn voor de doorstroming van het verkeer, maar de financiën zitten een beetje tegen. Maar ze geven de strijd niet zomaar op.
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook!
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!