Er was eens, lang geleden, in een land hier ver vandaan een schrijver met de grootste fantasie. En hij verblijdde iedereen met zijn verhalen.
Door Sam Fish
Sprookjes zijn hartverwarmend, mooi en vaak onvergetelijk. Maar er zit vaak ook een wijze les in verstopt. Denk bijvoorbeeld aan Rapunzel. Als zij in haar toren was blijven zitten, was haar leven erg saai geweest. Wees dus niet bang om uit je comfortzone te stappen. Maar oordeel ook niet over anderen als je niet in hun schoenen hebt gestaan. Die komt dan weer uit het verhaal van Pocahontas. Een wijze les voor de kinderen én volwassenen in de wereld.
En vandaag is de perfecte dag om sprookjes te vertellen, aan iedereen die het maar wil horen. Het is namelijk ‘vertel een sprookje’-dag. Dus zoek een mooi sprookje uit, vertel het en denk nog maar eens goed na over de achterliggende gedachte.
Volgens de voorspelling belooft het een lekker zonnig dagje te worden. Dat begint vanmorgen al en houdt aan tot halverwege de middag. Vanaf dat moment komen er steeds meer wolken. Pas richting het einde van de middag trekken er buien over en die houden aan tot zeker middernacht. De thermometer tikt vandaag de 10 graden aan en er waait een windkracht 3 tot 5 die vanuit het westen doordraait naar het zuiden.
Bron: Weerplaza.nl
Het voelt misschien niet altijd zo, maar er is elke week wel iets te doen op het eiland. En de activiteiten die wij binnenkrijgen, voegen we meteen toe aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected].
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is vandaag ook de dag van de pistachenoten, brieven schrijven en het goede voorbeeld geven. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief, volg ons op Facebook en check ons WhatsApp-kanaal!
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!