Iedereen heeft wel een muziekstijl waar ze helemaal op los kunnen gaan. Hardstyle, opera, pop. Maar vandaag is het de beurt aan de countrymuziek.
Door Sam Fish
Als je denkt aan countrymuziek is er vast wel een bepaald nummer of een specifieke artiest die in je op komt. Maar countrymuziek is best wel breed. Het is namelijk de verzamelnaam voor verschillende muziekstijlen van Amerikaanse muziek, die ontstaan is op het platteland in het zuidelijke deel van de VS. In de meeste gevallen gaat het om een zanger of zangeres die begeleid wordt door een aantal instrumenten. Dit zijn vooral de steelgitaar, de viool en de akoestische gitaar.
Een bekende countryzangeres is natuurlijk Dolly Parton. Wie kent haar niet? Haar muziek is over de hele wereld geliefd. Het bekendste nummer is dan ook ‘Jolene’. Dat nummer is ook heel vaak gecovered.
Volgens de voorspelling staat ons een natte dag te wachten. Dat begint vanmorgen al en de hele dag door staan er korte buien op het programma. Pas vanavond lijkt het droog te worden. Daarbij waait er een windkracht 4 à 5 vanuit het zuidwesten over het eiland. Het wordt niet warmer dan 18 graden.
Bron: Weerplaza.nl
Er is elke week wel iets te doen op het eiland. En de activiteiten die wij binnenkrijgen, voegen we meteen toe aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected]. Zorg dat je dat minimaal een week voor de activiteit doet, dan kan het mee in het wekelijkse overzicht.
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is vandaag ook de dag van de professionele schoonmakers en de appel dumpling. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
Bericht
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief, volg ons op Facebook, Bluesky en Instagram en check ons WhatsApp-kanaal! Wist je trouwens dat we nu ook een app hebben?