We hebben deze decembermaand weer massaal kerstkaarten verstuurd. En ook vanaf vakantieadresjes sturen we nog vaak een kaartje naar vrienden en familie.
Door Sam Fish
Om dat te doen heb je postzegels nodig natuurlijk. En laat de postzegel nou vandaag jarig zijn. Op deze dag in 1851 werden namelijk de eerste postzegels verkocht! Deze gingen in vanaf 1 januari 1952. Deze postzegels hadden nog geen kartelrandjes en hadden het hoofd van Koning Willem 3 erop staan. Ze hadden de waarde van 5, 10 en 15 cent. Daar kunnen we nu alleen maar van dromen.
De Nederlandse postzegels kosten tegenwoordig flink wat meer. Een standaard zegel kost € 1, 41, maar vanaf 1 januari is dat € 1,21 per postzegel. En de internationale postzegel stijgt in januari van € 1,80 naar € 1,90 per stuk.
We leven deze derde kerstdag in een klein wereldje. Vanmorgen vroeg hangt er namelijk al een flinke mist over het eiland. Die mist houdt aan tot ongeveer halverwege de middag. Wel zou het de hele dag droog moeten zijn, maar de temperatuur komt slechts tot zo'n 5 graden. Er waait een windkracht 2 vanuit het oosten tot zuidoosten.
Bron: Weerplaza.nl
Het voelt misschien niet altijd zo, maar er is elke week wel iets te doen op het eiland. En de activiteiten die wij binnenkrijgen, voegen we meteen toe aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected].
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is vandaag ook de dag van de fruitcake. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook en check ons WhatsApp-kanaal!
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!