Komkommertijd, klinkt heel lekker. Komkommer in salades, of gewoon uit het vuistje. Maar dat is niet helemaal waar deze dag over gaat, jammer genoeg.
Door Sam Fish
Elk jaar is het op 1 juli komkommerdag, maar dan gaat het niet zo zeer over dat groene stukje water. Maar het is juist de aftrap van de komkommertijd. Juli en augustus zijn vaak rustige maanden waarin niet veel spannends gebeurt. Er worden in de zomer geen beslissingen genomen en de meeste mensen zijn op vakantie. Kortom, het wordt allemaal wat langzamer, rustiger en saaier.
Misschien wordt het deze zomer wel anders en komt er heel veel leuk nieuws voorbij. We gaan het zien. Maar gewoon een zomer met mooi weer is ook enorm welkom. We willen gewoon lekker in de zon kunnen zitten, al knabbelend op een stukje komkommer!
Een vrij zonnige dag vandaag. Wel is er eigenlijk de hele dag wat sluierbewolking aanwezig en het zou zelfs heel even kunnen regenen. Maar dat zouden maar kleine buitjes moeten zijn. De maximumtemperatuur blijft rond de 19 graden steken. Er waait vandaag een windkracht 4 vanuit het noordwesten.
Bron: Weerplaza.nl
Het voelt misschien niet altijd zo, maar er is elke week wel iets te doen op het eiland. En de activiteiten die wij binnenkrijgen, voegen we meteen toe aan de agenda. Check die daarom zeker regelmatig. Hij wordt bijgevuld zodra er een evenement wordt ingestuurd. En dat kun jij ook doen! Ben je iets aan het organiseren en wil je het in onze agenda hebben? Stuur dan alle informatie in een e-mail naar [email protected] .
Check hier de volledige agenda! En let goed op, er staan ook activiteiten in waarbij je je vooraf moet aanmelden!
Het is vandaag ook de dag van de de huis-aan-huiskrant, Keti Koti, gemberkoeken, creatieve ijssmaken en de postbezorgers. En we kijken even terug naar de geschiedenis. Want op deze dag in…
De politie heeft afgelopen weekend in verschillende woningen soft- en harddrugs aangetroffen. De woningen kwamen naar voren in een onderzoek van een speciaal drugsteam van de politie. De bewoners van de woningen die zijn doorzocht mogen zich binnenkort verantwoorden voor de rechter.
En er komt opnieuw een boot bij het Havenhoofd in Middelharnis te liggen voor vluchtelingen. Het gaat om noodopvang
voor 170 asielzoekers. Volgens de huidige plannen blijven zij daar zeker twee jaar. Het COA zal de opvang en begeleiding van de asielzoekers regelen in overleg met de gemeente. Omwonenden hebben inmiddels een brief gekregen hierover.
Wil je niets missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief en/of volg ons op Facebook !
En er zijn vandaag natuurlijk ook mensen jarig. Deze mensen mogen vandaag genieten van een lekker stukje taart. Gefeliciteerd!