RIVM meldt vandaag 160 besmettingen op het eiland

12 feb 2022, 16:30Corona-virus
covid 4948866 1920
Image by Miroslava Chrienova from Pixabay
Het RIVM heeft het coronadashboard aangevuld met nieuwe gegevens. We kijken naar de cijfers van zaterdag 12 februari.
Door Sam Fish
Landelijk meldt het RIVM vandaag 70.410 besmettingen in 24 uur tijd. Dat zijn er 10.313 minder dan gisteren. Het wekelijks gemiddelde staat voor vandaag op 125.316 besmettingen per week. Daar heeft het RIVM een kanttekening bijgezet op het dashboard. Dat gemiddelde valt namelijk erg hoog uit door de inhaalslag die eerder deze week gemaakt werd. Dat is nog het geval tot en met maandag 14 februari. Volgens het dashboard zijn er sinds gisteren 12 mensen overleden aan de gevolgen van het virus.
Op Goeree-Overflakkee ook weer een mooie daling. Hier zijn sinds gisteren 160 nieuwe besmettingen gemeld. Dat zijn er 28 minder dan gisteren. Het wekelijks gemiddelde staat voor het eiland op 336 besmettingen per dag. Ook hier valt het wekelijks gemiddelde hoger uit door de eerdere inhaalslag.
Wil je weten wat voor gegevens er nog meer worden verzameld rondom het virus? Check dan het coronadashboard !

LCPS

Het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding meldt voor vandaag 1471 coronapatiënten in het ziekenhuis. Dat zijn er 69 minder dan gisteren. Van hen liggen 176 patiënten op een intensive care-afdeling. Dat zijn er 13 minder dan gisteren. Op de reguliere COVID-afdelingen liggen nu 1295 mensen. Dat zijn er 56 minder dan gisteren.
loading

Loading articles...

Loading