Op woensdag 4 juni is het weer tijd voor een filmavond bij Strandtheater Houten Kaap in Ouddorp. Deze avond draait de culinaire film ‘Le Pot-au-Feu’. Deze film won een prijs voor beste regie.
De film speelt zich af eind 19e eeuw. De uitmuntende kok Eugenie geniet van haar vrijheid en kookt met veel passie met levensgenieter Dodin Bouffant. Samen creëren zij de lekkerste gerechten. Naast hun werkrelatie ontstaat ook een romantische relatie. Kan hij haar hele hart veroveren door iets wat hij nooit eerder heeft gedaan: voor haar koken?
De film brengt de gerechten prachtig in beeld en zet de tijd stil. De Franse topacteurs Juliette Binoche en Benoît Magimel spelen de twee geliefden. Een film voor fijnproevers. Kaarten voor deze film zijn verkrijgbaar via de website van Houten Kaap.