Op vrijdag 21 november staat Boban Benjamin Braspenning in de theaterzaal van het Diekhuus. Hij brengt deze avond om 20.15 uur de try-out van zijn show ‘Bruto’. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van het Diekhuus. De tickets zijn inclusief een consumptie.
De recensies liegen er niet om: Boban is een belofte. En belofte maakt schuld… Die moet hij zien in te lossen. Dat doet hij met BRUTO. Een muzikaal cabaretprogramma over superrijkdom én de Belastingdienst waar hij waarschijnlijk failliet aan gaat. Een show over de balans opmaken én de rekening betalen…. Want die balans lijkt ver te zoeken.
In een wereld waar grof geld nóg groffer wordt en de kloof tussen arm en rijk stééds groter, trekt Boban als armzalig artiest ten strijde! Koste wat het kost! Dus stap NU in en bereid je met BRUTO voor op een veel te dure grap, tegen een veel te lage prijs.