Met de kunstbus naar Den Haag

Foto: PR Bibliotheek Zuid-Hollandse Delta

Museum Plus Bus is speciaal voor senioren die zonder deze bus niet meer naar een museum toe kunnen. Dat kan te maken hebben met leeftijd, conditie of geïsoleerde leefomgeving. Dankzij de genereuze steun van de VRIENDENLOTERIJ kan de Museum Plus Bus u deze dag gratis aanbieden.

Op 21 juni brengt de bus je naar het kunstmuseum in Den Haag. De kosten voor de gezamenlijke lunch zijn voor eigen rekening. Dit is €10,50 per persoon. Dit wordt op de heenweg in de bus betaald. De organisatie voor deze dag is in handen van Stichting ZIJN.

Programma

08.45 uur – aankomst bus in de Bernhardstraat 27 te Oude-Tonge
09.00 uur – vertrekt bus vanuit Oude-Tonge
09.30 uur – aankomst bus op carpoolplaats Stellendam
09.45 uur – vertrek bus vanuit Stellendam
11.15 uur – aankomst Kunstmuseum
11.45 uur – lunch met koffie of thee, melk en karnemelk
12.45 uur – wandelen van Gember naar Kunstmuseum Den Haag
13.00 uur – rondleiding
14.00 uur – zelfstandig rondkijken
15.00 uur – vertrek uit Kunstmuseum Den Haag
15.30 uur- vertrek bus
17.00 uur – aankomst Stellendam
17.45 uur – aankomst Oude-Tonge

De lunch bestaat uit twee belegde zachte broodjes, een krentenbol, een glas melk of karnemelk en een kopje koffie of thee. Rond 17.00 uur zal de bus weer in Oude-Tonge aankomen.

Aanmelden

Indien je mee wilt, kun je je opgeven bij Stichting ZIJN: (0187) 48 33 66 optie 6 van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 9.00 tot 12.30 uur. Het aantal plaatsen in de bus is beperkt, zo ook het aantal plaatsen voor rolstoelen. Indien u afhankelijk bent van een rolstoel, dient u zelf te zorgen voor een begeleider. Graag bij opgeven vermelden of u gebruik maakt van een rolstoel en of rollator. Er kunnen geen scootmobielen mee.

Wie het eerst komt maalt het eerst. Vol=Vol.

Cookieinstellingen